Kde stavíme

Zabýváme se výstavbou cenově dostupných rodinných domů a bytů na klíč v lokalitách hlavní město Praha a Střední Čechy. 

Jince – bytové domy

 VÝHLEDY BRDY JINCE – ŽIVOT V HARMONII

 Předprodej bytů v Jincích,  Zborovská , I. etapa. Byty 1+kk 38 m2 až 3+kk 91 m2. Ceny 1,4 až 4,5 mil. Kč.

 Bydlení v Jincích spojuje život v přírodě Brdských lesů, přesto s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hořovic, Příbrami, Dobříše a Berouna, s dosahem hlavního města Prahy, přesně takové zázemí nabízí developerský projekt VÝHLEDY BRDY-  JINCE, I. etapa.

Ve dvou bytových domech je připraveno přes 50 bytů. V 1. etapě nabízíme 26 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk s podlahovou plochou od 38 m2 do 91 m2 v cenách 1,4 až 4,5 mil. Kč. Ke každému bytu je vlastní sklep a společné prostory pro kočárky a kola. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení.

Byty 1. etapy budou připraveny k nastěhování koncem roku 2019. Již nyní je možné rezervovat jednotlivé byty, proto neotálejte a udělejte první krok k vysněnému obydlí.

Chýně u Prahy – Prodáno

Prodej nového dvoupodlažního bytu 4+1 119 m2 s půdním prostorem 62 m2 a vlastním pozemkem 361 m2 (z toho zahrada 290 m2) a vlastním parkovacím místem v Chýni, Praha-západ. Nový projekt – viladům se třemi dvoupodlažními byty vzniká mezi rodinnými domy v zabydlené ulici vilové části obce. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení, jen 6 km od metra Zličín. Obec Chýně má výbornou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou a základní školu, nová dětská hřiště, obecní úřad, praktického lékaře, obchody, dvě fit centra, restaurace a přírodní koupaliště. Dopravní dostupnost do Prahy je zajištěna autobusovou linkou 347 a 358 v docházkové vzdálenosti 2 minut, která Vás za 13 minut dopraví na metro „B“ Zličín. Do centra Prahy lze cestovat i vlakem. Obec Chýně je vzdálena 4 km od Hostivic a 4 km od Rudné. Budete potřebovat jen pár minut na dálnice D6 do Karlových Varů a D5 do Plzně. Kolaudace červen 2017. Pěkné slunné místo, obec s plnou občanskou vybaveností. Velmi výhodná, cenově bezkonkurenční nabídka, hypotéku pomůžeme vyřídit.

Přímý prodej – bez platby provize, cena bytu vč. pozemku, parkování.

Jince (okr. Příbram) – Prodáno

Nabízíme k prodeji RD 4+kk (podle přání dispozice 3+kk) v městysu Jince. Na pozemku 1650 m2 vyroste dvojdům typu Twins, obytná plocha každého domu je 130 m2, pozemek ke každému RD 825 m2. Pěkné slunné místo, obec s plnou občanskou vybaveností. Velmi výhodná, cenově bezkonkurenční nabídka, hypotéku pomůžeme vyřídit.

Přímý prodej – bez platby provize, cena domu vč. pozemku, parkovací místa na pozemku.

Městys Jince leží ve Středočeském kraji, 10 km severozápadně od Příbrami, 9 km jihovýchodně od Hořovic a padesát kilometrů jihozápadně od Prahy. Svou velikostí se řadí mezi malá města. Městys Jince má výbornou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou, základní i uměleckou školu, hřiště, lékařskou péči, obchody, restaurace, přírodní koupaliště, zájmové kroužky aj. Dopravní dostupnost do Prahy, Příbrami, Hořovic či Berouna je zajištěna autobusy i vlaky. Praha je také dobře dostupná po dálnici D4 nebo D5 (45-50 minut)