Kde stavíme

Zabýváme se výstavbou cenově dostupných rodinných domů a bytů na klíč v lokalitách hlavní město Praha a Střední Čechy. 

Jince – bytové domy

 VÝHLEDY BRDY JINCE – ŽIVOT V HARMONII

 Prodej bytů v Jincích, II. etapy je spuštěn. V nabídce poslední 2 byty. Sledujte novinky na naší Facebook stránce.

Bydlení v Jincích spojuje život v přírodě Brdských lesů, přesto s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hořovic, Příbrami, Dobříše a Berouna, s dosahem hlavního města Prahy, přesně takové zázemí nabízí developerský projekt VÝHLEDY BRDY-  JINCE, I. etapa.

Ve dvou bytových domech je připraveno přes 50 bytů. Ke každému bytu je vlastní sklep a společné prostory pro kočárky a kola. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení.

Byty II. etapy budou připraveny k nastěhování na jaře roku 2022. Nyní je možné rezervovat jednotlivé byty, proto neotálejte a udělejte první krok k vysněnému obydlí Prohlédnout nabídku bytů.

Stará Huť – Malostranská (Dobříš) – Brzy v prodeji

Nový projekt – viladům se třemi trojpodlažními byty vzniká mezi rodinnými domy v zabydlené ulici vilové části obce. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení. Obec Stará Huť má dobrou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou a základní školu, dětská hřiště, restaurace obecní úřad, obchod. Další služby jako třeba fit centrum, úřady velké obchody apod. najdete ve městě Dobříš, které je necelé 2 km na sever. Dopravní dostupnost do Prahy je zajištěna minimálně frekventovanou dálnicí D4. Pěkné slunné místo, obec s plnou občanskou vybaveností. Velmi výhodná, cenově bezkonkurenční nabídka, hypotéku pomůžeme vyřídit.

Přímý prodej – bez platby provize, cena bytu vč. pozemku, parkování.

Stará Huť – Pod Tratí (Dobříš) – Připravujeme

Nový projekt – viladům se třemi byty vzniká mezi rodinnými domy v klidné části obce. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení. Obec Stará Huť má dobrou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou a základní školu, dětská hřiště, restaurace obecní úřad, obchod. Další služby jako třeba fit centrum, úřady velké obchody apod. najdete ve městě Dobříš, které je necelé 2 km na sever. Dopravní dostupnost do Prahy je zajištěna minimálně frekventovanou dálnicí D4. Pěkné slunné místo, obec s plnou občanskou vybaveností. Velmi výhodná, cenově bezkonkurenční nabídka, hypotéku pomůžeme vyřídit.

Přímý prodej – bez platby provize, cena bytu vč. pozemku, parkování.

Chýně u Prahy – Prodáno

Projekt – viladům se třemi dvoupodlažními byty vznikl mezi rodinnými domy v části obce Chýňe, Praha-západ nedaleko od vlakového nádraží. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení, jen 6 km od metra Zličín. Kolaudace červen 2017. Pěkné slunné místo, obec s plnou občanskou vybaveností. Velmi výhodná, cenově bezkonkurenční nabídka, hypotéku pomůžeme vyřídit.

Přímý prodej – bez platby provize, cena bytu vč. pozemku, parkování.

Jince (okr. Příbram) – Prodáno

Nabízíme k prodeji RD 4+kk (podle přání dispozice 3+kk) v městysu Jince. Na pozemku 1650 m2 vyroste dvojdům typu Twins, obytná plocha každého domu je 130 m2, pozemek ke každému RD 825 m2. Pěkné slunné místo, obec s plnou občanskou vybaveností. Velmi výhodná, cenově bezkonkurenční nabídka, hypotéku pomůžeme vyřídit.

Přímý prodej – bez platby provize, cena domu vč. pozemku, parkovací místa na pozemku.

Městys Jince leží ve Středočeském kraji, 10 km severozápadně od Příbrami, 9 km jihovýchodně od Hořovic a padesát kilometrů jihozápadně od Prahy. Svou velikostí se řadí mezi malá města. Městys Jince má výbornou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou, základní i uměleckou školu, hřiště, lékařskou péči, obchody, restaurace, přírodní koupaliště, zájmové kroužky aj. Dopravní dostupnost do Prahy, Příbrami, Hořovic či Berouna je zajištěna autobusy i vlaky. Praha je také dobře dostupná po dálnici D4 nebo D5 (45-50 minut)