Kde stavíme

Zabýváme se výstavbou cenově dostupných rodinných domů a bytů na klíč v lokalitách hlavní město Praha a Střední Čechy. 

Stará Huť – Malostranská (Dobříš) – Nově v prodeji

Nový projekt – viladům se třemi trojpodlažními byty vzniká mezi rodinnými domy v zabydlené ulici vilové části obce. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení.

Obec Stará Huť má dobrou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou a základní školu, dětská hřiště, restaurace obecní úřad, obchod. Další služby jako třeba fit centrum, úřady velké obchody apod. najdete ve městě Dobříš, které je necelé 2 km na sever. Velká škála sportovního a kulturního vyžití.

Dopravní dostupnost do Prahy je zajištěna minimálně frekventovanou dálnicí D4, autobusovou linkou nebo vlakovým spojem.

Pěkné slunné místo, obec s plnou občanskou vybaveností. Velmi výhodná, cenově bezkonkurenční nabídka, hypotéku pomůžeme vyřídit.

Přímý prodej – bez platby provize, cena bytu vč. pozemku, parkování.

Byty v Malostranské vile budou připraveny k nastěhování na konci roku 2023. Nyní je možné rezervovat jednotlivé byty, proto neotálejte a udělejte první krok k vysněnému obydlí Prohlédnout nabídku bytů.

Jince – bytové domy

 VÝHLEDY BRDY JINCE – ŽIVOT V HARMONII

 Byty v Jincích, II. etapy jsou nyní vyprodané. 

Bydlení v Jincích spojuje život v přírodě Brdských lesů, přesto s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hořovic, Příbrami, Dobříše a Berouna, s dosahem hlavního města Prahy, přesně takové zázemí nabízí developerský projekt VÝHLEDY BRDY-  JINCE, I. etapa.

Ve dvou bytových domech je připraveno přes 80 bytů. Ke každému bytu je vlastní sklep a společné prostory pro kočárky a kola. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení.

Stará Huť – Pod Tratí (Dobříš) – Připravujeme

Nový projekt – viladům se třemi byty vzniká mezi rodinnými domy v klidné části obce. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení. Obec Stará Huť má dobrou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou a základní školu, dětská hřiště, restaurace obecní úřad, obchod. Další služby jako třeba fit centrum, úřady velké obchody apod. najdete ve městě Dobříš, které je necelé 2 km na sever. Dopravní dostupnost do Prahy je zajištěna minimálně frekventovanou dálnicí D4. Pěkné slunné místo, obec s plnou občanskou vybaveností. Velmi výhodná, cenově bezkonkurenční nabídka, hypotéku pomůžeme vyřídit.

Přímý prodej – bez platby provize, cena bytu vč. pozemku, parkování.

Hořice v Podkrkonoší – bytový dům – připravujeme

Naše společnost Ekonomické bydlení koupila pozemek pro výstavbu bytového domu v Hořicích a již nyní pracujeme na přípravě projektu. Zásadní cíl pro nás je spojit potřeby bydlení v Hořicích, moderní vzhled a ekologické potřeby.

Bydlení v Hořicích spojuje život v přírodě Krkonošského podhůří, přesto s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hradce Králové, Trutnova a vzhledem k připravované dálnici D35 i s dosahem hlavního města Prahy, přesně takové zázemí nabídne developerský projekt v Hořicích.

V bytovém domě připravujeme cca 12 bytů o velikostech od 40 – 80 m2. Ke každému bytu je vlastní sklep a společné prostory pro kočárky a kola. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení.

Přímý prodej – bez platby provize, cena bytu vč. pozemku, balkónu/zahrady.

Financování

Náš způsob financování

Spolupracujeme s hypotečními poradci, kteří pro vás vždy vyberou hypotéku na míru. Znamená to nejenom vybrat banku s nejnižší úrokovou sazbou, ale zajistit pro vás co nejvýhodnější úvěr.

Financování Vaší hypotékou

Máte-li již schválenou hypotéku, napište nám podrobnosti a můžeme najít vhodné řešení.

Financování vlastnímy prostředky

Tento způsob je vždy nejjednodušší.