Kde jsme stavěli

Ekonomické bydlení se zabývá výstavbou nízkoenergetických a cenově dostupných bytů a rodinných domů na klíč.

Jince – bytové domy – I. etapa

 VÝHLEDY BRDY JINCE – ŽIVOT V HARMONII

Bydlení v Jincích spojuje život v přírodě Brdských lesů, přesto s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hořovic, Příbrami, Dobříše a Berouna, s dosahem hlavního města Prahy, přesně takové zázemí nabízí developerský projekt VÝHLEDY BRDY-  JINCE, I. etapa.

Ve dvou bytových domech bylo připraveno přes 80 bytů. Ke každému bytu je vlastní sklep a společné prostory pro kočárky a kola. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení.

Byty II. etapy budou připraveny k nastěhování na jaře roku 2022. Nyní je možné rezervovat jednotlivé byty, proto neotálejte a udělejte první krok k vysněnému obydlí Prohlédnout nabídku bytů.

Chýně u Prahy

Projekt – viladům se třemi dvoupodlažními byty vznikl mezi rodinnými domy v části obce Chýňe, Praha-západ nedaleko od vlakového nádraží. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení, jen 6 km od metra Zličín. Kolaudace červen 2017. Pěkné slunné místo, obec s plnou občanskou vybaveností.

Jince (okr. Příbram)

Městys Jince leží ve Středočeském kraji, 10 km severozápadně od Příbrami, 9 km jihovýchodně od Hořovic a padesát kilometrů jihozápadně od Prahy. Svou velikostí se řadí mezi malá města. Městys Jince má výbornou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou, základní i uměleckou školu, hřiště, lékařskou péči, obchody, restaurace, přírodní koupaliště, zájmové kroužky aj. Dopravní dostupnost do Prahy, Příbrami, Hořovic či Berouna je zajištěna autobusy i vlaky. Praha je také dobře dostupná po dálnici D4 nebo D5 (45-50 minut)