AKTUÁLNÍ PROJEKTY

Kde Stavíme

VILADŮM
viladům

Stará Huť u Dobříše - Malostranská

Nově v prodeji – viladům se třemi trojpodlažními byty vzniká mezi rodinnými domy v zabydlené ulici vilové části obce. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení.

Obec Stará Huť má dobrou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou a základní školu, dětská hřiště, restaurace obecní úřad, obchod. Další služby jako třeba fit centrum, úřady velké obchody apod. najdete ve městě Dobříš, které je necelé 2 km na sever. Velká škála sportovního a kulturního vyžití.

Dopravní dostupnost do Prahy je zajištěna minimálně frekventovanou dálnicí D4, autobusovou linkou nebo vlakovým spojem.

Přímý prodej – bez platby provize, cena bytu vč. pozemku, parkování.

Byty v Malostranské vile budou připraveny k nastěhování na začátku roku 2024. Nyní je možné rezervovat jednotlivé byty, proto neotálejte a udělejte první krok k vysněnému obydlí Prohlédnout nabídku bytů.

Viladům Malostranská, Stará huť
Byty Jince
bytové domy

Jince – Bytové domy

VÝHLEDY BRDY JINCE 

V nabídce budeme brzy mít byt 3+kk s jihozápadní terasou. Pro více info nás neváhejte kontaktovat. 

Bydlení v Jincích spojuje život v přírodě Brdských lesů, přesto s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hořovic, Příbrami, Dobříše a Berouna, s dosahem hlavního města Prahy.

Ve dvou bytových domech bylo připraveno 83 bytů. Ke každému bytu je vlastní sklep a společné prostory pro kočárky a kola. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení.

bytové domy

Hořice v Podkrkonoší

Bydlení v Hořicích spojuje život v přírodě Krkonošského podhůří, přesto s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hradce Králové, Trutnova a vzhledem k připravované dálnici D35 i s dosahem hlavního města Prahy, přesně takové zázemí nabídne developerský projekt v Hořicích. 

Zásadní cíl pro nás je spojit potřeby udržitelného bydlení, moderního vzhledu a ekologických potřeb. V bytovém domě připravujeme cca 12 bytů o velikostech od 40 – 80 m2. Ke každému bytu bude balkón či zahrada. V nabídce budou sklepy, garáže s přípojkou pro dobíjení elektromobilů a venkovní parkovací stání. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení a důraz na nízkou spotřebu energií.

Bytové domy, hořice v podkrkonoší
Moderní domy, stará huť - U hřiště
MODERNÍ DOMY

Stará Huť - U hřiště

Nový projekt – moderní viladům se třemi byty vznikne na kraji v klidné části obce. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení. 

Obec Stará Huť má dobrou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou a základní školu, dětská hřiště, restaurace obecní úřad, obchod. Další služby jako třeba fit centrum, úřady velké obchody apod. najdete ve městě Dobříš, které je necelé 2 km na sever. Dopravní dostupnost do Prahy je zajištěna minimálně frekventovanou dálnicí D4, která bude příští ro dokončena až do města Písek. Pěkné slunné místo na kraji obce, kde najdete klid a pohodu domova.