AKTUÁLNÍ PROJEKTY

Kde Stavíme

VILADŮM

Viladům Stará Huť u Dobříše

Tři samostatné třípodlažní byty s vlastní zahradou. Vila stojí mezi rodinnými domy v zabydlené ulici rezidenční části obce. Finančně dostupné bydlení ve vysokém standardu.

Přímý prodej – cena bytu vč. pozemku, parkování. Byty ve Staré Huti jsou připraveny k individuálnímu dokončení. Nyní je možné rezervovat jednotlivé byty. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro další informace.

Viladům Malostranská, Stará huť
Bytové domy, hořice v podkrkonoší
bytové domy

Hořice v Podkrkonoší

Bydlení v Hořicích spojuje život v přírodě Krkonošského podhůří, přesto s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hradce Králové, Trutnova a vzhledem k připravované dálnici D35 i s dosahem hlavního města Prahy, přesně takové zázemí nabídne developerský projekt v Hořicích. 

Zásadní cíl pro nás je spojit potřeby udržitelného bydlení, moderního vzhledu a ekologických potřeb. V bytovém domě připravujeme cca 12 bytů o velikostech od 40 – 80 m2. Ke každému bytu bude balkón či zahrada. V nabídce budou sklepy, garáže s přípojkou pro dobíjení elektromobilů a venkovní parkovací stání. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení a důraz na nízkou spotřebu energií.

bytové domy

Výhledy Brdy - Jince

 Prodáno

Bydlení v Jincích spojuje život v přírodě Brdských lesů, přesto s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hořovic, Příbrami, Dobříše a Berouna, s dosahem hlavního města Prahy.

Ve dvou bytových domech bylo připraveno 83 bytů. Ke každému bytu je vlastní sklep a společné prostory pro kočárky a kola. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení.

Byty Jince
Moderní domy, stará huť - U hřiště
MODERNÍ DOMY

Stará Huť - U hřiště

Nový projekt – moderní viladům se třemi byty vznikne na kraji v klidné části obce. Finančně i dopravně dobře dostupné bydlení. 

Obec Stará Huť má dobrou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou a základní školu, dětská hřiště, restaurace, obecní úřad nebo obchod. Další služby jako třeba fit centrum, úřady, velké obchody apod. najdete ve městě Dobříš, které je necelé 2 km na sever. Dopravní dostupnost do Prahy je zajištěna minimálně frekventovanou dálnicí D4, která bude příští rok dokončena až do města Písek. Pěkné slunné místo na kraji obce, kde najdete klid a pohodu domova.